Bizi Arayın 0(212) 626 18 92

Namık Kemal Cd. No:8 Alibeyköy 34060 Eyüp/İstanbul

Çalışma Saatleri

Ptesi-Ctesi 8:00 - 23:00 Pazar: 9:00-18:00

Uluca Diş Kliniği

Uluca Diş Kliniği

Gülümsemeniz Yarım Kalmasın..

2008 yılından beri Alibeyköy Eyüp Sultan İstanbul'da faaliyet gösteren kliniğimizde çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Başarılı diş hekimi kadromuzla hastalarımıza dürüst ve ulaşılabilir bir hizmet sunma anlayışındayız. Tecrübeli kadromuz ve hijyenik koşullarımızla çocuk, genç, yetişkin ve yaşlı bütün hastalarımıza dental her türlü tedavi imkânı verme kapasitemiz vardır.

Hastalarımızın beklenti ve memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, Kurumsal imajımızdan taviz vermeden tüm tıbbi gelişmeleri takip ederek hastalarımız tarafından tercih edilmek. Sürekli artan hasta sayımızla yarattığımız yüksek memnuniyete karşın gelişen yoğun talebi eksiksiz karşılamak giderek daha da donanımlı bir hizmet sunabilmek.

Çağdaş yönetim anlayışı doğrultusunda sistemimizi sürekli gözden geçirme ve iyileştirme çalışmalarına önem ve öncelik vermek. Hastalarımızın ve bize duydukları güveni sürekli geliştirerek, dürüst, kaliteli ve ekonomik sağlık hizmeti sunmak. Çalışanlarımızı sürekli eğitimlerle destekleyerek iyileştirme süreçlerinde etkin kılmak, amaçlarımız arasındadır.

Uluca Diş Kliniği.

Erkan ULUCA

Diş Hekimi

Bize Ulaşın

Sağlığınız önceliğinizdir.